Selecteer uw auto
Onderdelencataloog

JC PREMIUM Brandstoffilter

Waarderingen (0)
Koop goedkope Brandstoffilter B3F005PR (Filter type: Pijpfilter | Buitendiameter [mm]: 36) thumb?id=7177404&lng=nl&ccf=94077797

2,49

incl. 21% BTW, Verzending
Momenteel niet in voorraad
  • Art. Nr.: B3F005PR
  • Fabrikant: JC PREMIUM
  • Type:
- +
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
JC PREMIUM Brandstoffilter
Brandstoffilter details
  • Filter type:   Pijpfilter 
  • Hoogte (mm):   108 
  • Diameter (mm):   36 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-nummer
AC FS004
AC FS10
AC FS10B
AC FS15
AC FS1B
AC FS5
AC GF479
BMW 13311255179
BMW 13321277481
BMW 13321278272
BMW 133212782723
BMW 133321277481
BMW 133321278272
BMW 1333212782723
CHRYSLER 2084528
CITROËN 5429192
CITROËN 5481874
CITROËN 5490862
CITROËN 95534485
CITROËN 95534486
CITROËN GX0330201A
CITROËN GX0330202A
CITROËN GX0330301A
CITROËN GX5429192
CITROËN GX5429192A
CITROËN SRV000503
CITROËN SVR000503
DEUTZ-FAHR 8121918050900
FIAT 4352637
FIAT 71736104
FIAT 71736112
FIAT 76564503
FIAT 82323784
FIAT 82425490
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82429294
FIAT-HITACHI 76564503
FORD 5003748
FORD 5004837
FORD 5015543
FORD 5015544
GENERAL MOTORS 1492005
GENERAL MOTORS 1492206
GENERAL MOTORS 149220601
GENERAL MOTORS 25055107
GENERAL MOTORS 25055223
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 5651682
GENERAL MOTORS 5651765
Artikelen die ook passen bij het opgegeven OEM-NUMMER:
MANN-FILTER
WK 31/2 (100)
MANN-FILTER
WK 42/12
MANN-FILTER
WK 618
WALKER
21789
ERNST
330459
BOSCH
0 450 904 058
BOSCH
0 450 904 060
BOSCH
0 450 904 149
BOSCH
0 450 905 021
BOSCH
0 986 450 012
BOSCH
0 986 450 138
MAHLE ORIGINAL
KL 5
MAHLE ORIGINAL
KL 63
PURFLUX
CS157A
PURFLUX
CS178A
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1338025
HENGST FILTER
H101WK
HENGST FILTER
H102WK
DELPHI
HDF296
DELPHI
HDF796
DELPHI
HDF901
MAGNETI MARELLI
152071760558
MAGNETI MARELLI
152071760791
MAGNETI MARELLI
152071760840
FEBI BILSTEIN
26822
MAPCO
62222
MAPCO
62223
JAPANPARTS
FC-000S
VAICO
V20-0630
VEGAZ
FR-239
MAHLE ORIGINAL
KL 13 OF
COOPERSFIAAM FILTERS
FP4779
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4648
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4874
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5198
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5203
MANN-FILTER
WK 31/4 (10)
MANN-FILTER
WK 31/2 (10)
VALEO
587210
VALEO
587704
VALEO
587200
VALEO
587000
VALEO
587524
VALEO
587039
VALEO
587005
JC PREMIUM
B37007PR
JC PREMIUM
B3F016PR
JC PREMIUM
B3F005PR
UFI
31.001.00
UFI
31.009.00
UFI
31.010.00
UFI
31.014.00
UFI
31.504.00
KNECHT
KL 5
KNECHT
KL 13 OF
KNECHT
KL 13 SB
DT
2.12294
BOSCH
F 026 403 005
MAPCO
62224
MAHLE ORIGINAL
KL 13
CHAMPION
L101/606
CHAMPION
L132/606
KNECHT
KL 13
SOFIMA
S 9000 B
MANN-FILTER
WK 31/2
MANN-FILTER
WK 31/4
DENCKERMANN
A130003
SOFIMA
S 7000 B
MEAT & DORIA
4015 EC
EBERSPÄCHER
84.395.71
CHAMPION
CFF100132
KAMOKA
F300901
PURFLUX
EP103
PURFLUX
EP58
PURFLUX
EP91
STARK
SKFF-0870013
RIDEX
9F0014
OPTIMAL
FF-01485
MEAT & DORIA
4020/1
MEAT & DORIA
4030
MEAT & DORIA
4068
MEAT & DORIA
4502
HOFFER
4020/1
HOFFER
4015 EC
HOFFER
4030
HOFFER
4068
HOFFER
4502
JP GROUP
1118700700
JP GROUP
1118700800
JP GROUP
1118700809
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4788
ALCO FILTER
FF-014
ALCO FILTER
FF-009
ALCO FILTER
FF-010
ALCO FILTER
FF-001
SOFIMA
S 1504 B
SOFIMA
S 1010 B
SOFIMA
S 1014 B
MEYLE
314 323 0003
JP GROUP
8118700600
DENCKERMANN
A110036
DENCKERMANN
A130002
DENCKERMANN
A130006
DENCKERMANN
A130007
FRAM
C1191PL
FRAM
C4161
CLEAN FILTER
DN 220
MULLER FILTER
FB11
MULLER FILTER
FB115
FRAM
G12-1
FRAM
G3713
FRAM
G3747
FRAM
G4164
DONALDSON
P550012
DONALDSON
P556287
SCT Germany
ST 337
WIX FILTERS
WF8037
WIX FILTERS
WF8126
WIX FILTERS
WF8127
WIX FILTERS
WF8130
STARK
SKFF-0870132
RIDEX
9F0133
JP GROUP
1118705300
FILTRON
PP 833
FILTRON
PS 821
FILTRON
PS 822
FILTRON
PS 842
DENCKERMANN
A130112
ALLEGROMETRO023-serie5-serieBXGSVISAZXCAPRIESCORTFIESTAORIONSIERRA TAUNUSASCONAKADETTMANTA REKORD J5SPIDEREUROPA5ESTAFETTE2000-3500 HatchbackMONTEGO96 131 133IBIZA MALAGAMARBELLARONDA 1307-1510MURENACAVALIERNOVA240
Brandstoffilter voor olie passen bij deze autotypes
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
AUSTIN ALLEGRO Hatchback (ADO 67) 1.301.1975581275 ccm412 L
AUSTIN ALLEGRO Hatchback (ADO 67) 1.301.1979631273 ccm412 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198041998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198045998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.0 Surf HLE10.198048999 ccm499 HA65P
AUSTIN Metro Hatchback 1.310.1980691273 ccm412 HA83AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.310.1980711273 ccm412 H996AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 L,HLE,S10.1980601273 ccm412 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 Surf (XF)11.1985601273 ccm412 HC21AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 Turbo10.1983901273 ccm412 HA85AA
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 Cabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedan (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedan (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedan (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 320/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 3 Sedan (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedan (E12) 518 i06.19791021766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedan (E28) 51806.1981901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedan (E28) 518 i05.19811021766 ccm4M10 B18 (184EB)
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.198580 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1901.19871031905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1501.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1901.19871031905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Van / Hatchback (XB-_) 1.409.1982611360 ccm4150A
CITROËN GS Break 1.007.1971541015 ccm4G10
CITROËN GS Break 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Break A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Break A Spezial07.1980571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.009.1970541015 ccm4G10/612
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback X 209.1975631222 ccm4G12/619
CITROËN Visa Hatchback 0.607.198233652 ccm2V06/665
CITROËN Visa Hatchback 0.609.197834652 ccm2V06 644
CITROËN ZX Van / Hatchback (N2) 1.407.199475 ccm
FORD CAPRI III (GECP) 1.301.1978541298 ccm4J1E
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.103.1981501117 ccm4GLB
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.105.1986501117 ccm4GSG
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.302.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.307.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 95008.196834 ccm
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 95008.196836 ccm
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974451098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.106.1975461098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974481098 ccm4G2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974541298 ccm4J1F
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.303.1979601298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974701298 ccm4J3
FORD ESCORT II Break 1.104.1975441098 ccm4G1
FORD ESCORT II Break 1.104.1975481098 ccm4G2
FORD ESCORT II Break 1.304.1975571298 ccm4J2
FORD ESCORT II Break 1.3 (BADR)08.197654 ccm
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR)04.1975541298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT III (GAA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980591117 ccm4GPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.605.1983651555 ccm4CHT 1600
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.109.1980541117 ccm4GLB
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.309.1983691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.110.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.105.1976531117 ccm4GLA
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.601.1989881597 ccm4LUH
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.312.1985601297 ccm4JBB
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.307.1979581294 ccm4JCC
FORD Taunus (GBFK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus (GBTK) 130001.1970551297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.305.1975551297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 (CBTS)09.1976541297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.605.1975681593 ccm4LAD
FORD Taunus Coupe (GBCK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus Turnier (GBNK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.312.1975541297 ccm4JAC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.305.1975581297 ccm4JAC
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.307.197963 ccm
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.208.1976551196 ccm412 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
PEUGEOT J5 Bus (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 Open laadbak/ Chassis (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 Open laadbak/ Chassis (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PININFARINA Spedereuropa (DS) 2000 Volumex06.19831351995 ccm4232R14
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391)01.198237845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391, 1220)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 1.0 (1222, 1392)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 (122_) 1.1 (1227, 1397)09.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1224, 1394)09.1975641289 ccm4810 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 Alpine A5 (1223)09.1977931397 ccm4840 725
RENAULT 5 Bestelwagen (238_) 0.8 (2381)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 Bestelwagen (238_) 1.0 (2382)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 Bestelwagen (238_) 1.109.1980451108 ccm4688 713
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.102.1962391108 ccm4688.01
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.308.1969391289 ccm4810.01
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1) 350006.19761563528 ccm838 A
ROVER MONTEGO Estate (XE) 1.310.1984681273 ccm412 HL
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI12.19901021994 ccm420 H
SAAB 96 1.5 V408.1977681498 ccm4Ford V4
SEAT 131 1.603.1982971592 ccm4132 BB OA O
SEAT 131 2.006.19781161995 ccm4131 C4.000
SEAT 133 Hatchback 0.805.197434837 ccm4DG
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.198644903 ccm4146 A 000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.205.1985601193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.505.1985851461 ccm4021 A 2000
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.9 Cat01.198740903 ccm409 NCB
SEAT Ronda (022A) 1.210.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT Ronda (022A) 1.208.1983641197 ccm4124 B6.000
SEAT Ronda (022A) 1.406.1982731438 ccm4124 B7.000
SEAT Ronda (022A) 1.509.1984851461 ccm4021 A 2000
TALBOT 1307-1510 Hatchback 1510 1.607.1981901592 ccm46J2A
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.309.197560 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.307.197568 ccm
TALBOT Murena Coupe 1.608.1981901577 ccm4X5J2A
TALBOT Murena Coupe 2.109.19801162156 ccm45N2
TALBOT Murena Coupe 2.1 S04.19831402128 ccm4X5N2
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.3 S09.1981751297 ccm413 S
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.3 S09.1981751297 ccm413 S
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.005.198345993 ccm410 S
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 S05.1983551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.2 S09.1982551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.3 S09.1982701297 ccm413 SB
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.1974821986 ccm4B 20 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.1976901986 ccm4B 19 A
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productwaardering

JC PREMIUM Brandstoffilter



Evalueer nu

JC PREMIUM Brandstoffilter.

INFORMATIEBOX

Kosteloze bezorging

Voor iedere bezorging met een prijs van 110 € of hoger; kosten van de artikelen
  • Brandstoffilter (B3F005PR Hoogte (mm): 108) vervoer met POSTNORD
  • Brandstoffilter (Voor fabrikant: VV B3F005PR) levering met GLS
  • B3F005PR Brandstoffilter (Carburateur type: Enkele carburateur) levering met DHL
:

Veilige connectie

Manier van betalen
  • B3F005PR Brandstoffilter koop met PayPal als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( B3F005PR) JC PREMIUM koop met Visa als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( B3F005PR) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag - vrijdag: 8:00 - 23:00 Zaterdag: 9:00 - 21:00

LIJN VOOR CLIENTEN

+32 2 808 90 88

Adres

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Tonen op een kaart