Selecteer uw auto
Onderdelencataloog

MEAT & DORIA Brandstoffilter

Waarderingen (0)
Koop goedkope Brandstoffilter 4513 (Hoogte (mm): 80 | Uitgang ø [mm]: 6) thumb?id=8126579&lng=nl&ccf=94077797

2,33

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Wordt geleverd over 2-3 dagen
  • Art. Nr.: 4513
  • Fabrikant: MEAT & DORIA
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
MEAT & DORIA Brandstoffilter
Brandstoffilter details
  • Hoogte (mm):   80 
  • Diameter (mm):   39 
  • Buitendraad 2 [mm]:   54 
  • Ingang ø [mm]:  
  • Uitgang ø [mm]:  
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-nummer
AC GF488B
GENERAL MOTORS 25055094
GENERAL MOTORS 25176273
HONDA 16900611004
HONDA 16900611014
HONDA 16900611024
HONDA 16900634000
HONDA 16900634003
HONDA 16900634004
YAMAHA 6K824560101
Artikelen die ook passen bij het opgegeven OEM-NUMMER:
JAPANPARTS
FC-401S
MEAT & DORIA
4513
HOFFER
4513
CIVIC
Brandstoffilter voor olie passen bij deze autotypes
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1)07.1972541169 ccm4EB1
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productwaardering

MEAT & DORIA Brandstoffilter



Evalueer nu

MEAT & DORIA Brandstoffilter.

INFORMATIEBOX

Kosteloze bezorging

Voor iedere bezorging met een prijs van 110 € of hoger; kosten van de artikelen
  • Brandstoffilter (4513 Ingang ø [mm]: 6) vervoer met POSTNORD
  • Brandstoffilter (Buitendiameter 2 [mm]: 54 4513) levering met GLS
  • 4513 Brandstoffilter (Buitendiameter 1 [mm]: 39) levering met DHL
:

Veilige connectie

Manier van betalen
  • 4513 Brandstoffilter koop met PayPal als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( 4513) MEAT & DORIA koop met Visa als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( 4513) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag - vrijdag: 8:00 - 23:00 Zaterdag: 9:00 - 21:00

LIJN VOOR CLIENTEN

+32 2 808 90 88

Adres

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Tonen op een kaart