Selecteer uw auto
Onderdelencataloog

MOTAIR Turbocharger Met toebehoren, RECO TURBO-PROFI-PAKKET

Waarderingen (0)
Koop goedkope Turbocharger 7286809020, 7286805020S, 7286805015S, 7286805013S, 7286807, 7286806, 72868010, 72868012, 72868013, 72868015, 72868020, 7286809020S (laadtype: 5 | Werkwijze: Elektronisch gestuurd) thumb?id=10001050&lng=nl&ccf=94077797

912,16

incl. 21% BTW, Verzending

238,00 € te huren, exclusief borgsom en 21% BTW.

Deze borg wordt u teruggegeven.
In voorraad
Wordt geleverd over 2-3 dagen
  • Art. Nr.: 600156
  • Fabrikant: MOTAIR
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
MOTAIR Turbocharger
Turbocharger details
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie:   Met toebehoren 
  • Voor losse onderdelen, zie stuklijst   
  • laadtype:   Uitlaatgasturbo 
  • Leese de montagehandleiding   
  • aanvullende informatie:   RECO TURBO-PROFI-PAKKET 
  • Conditie: Gereviseerd
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-nummer
FORD 1303893
FORD 1314540
FORD 1315729
FORD 1319219
FORD 1338614
FORD 1348168
FORD 1358490
FORD 1415651
FORD 1435151
FORD 1578770
FORD 4S7Q6K682EC
FORD 4S7Q6K682ED
FORD 4S7Q6K682EE
FORD 4S7Q6K682EF
FORD 4S7Q6K682EG
FORD 4S7Q6K682EH
FORD 4S7Q6K682EJ
FORD 4S7Q6K682EK
FORD 4S7Q6K682EN
FORD 4S7Q6L682EL
MOTAIR TURBO 72868010
MOTAIR TURBO 72868012
MOTAIR TURBO 72868013
MOTAIR TURBO 72868015
MOTAIR TURBO 72868020
MOTAIR TURBO 7286805013S
MOTAIR TURBO 7286805015S
MOTAIR TURBO 7286805020S
MOTAIR TURBO 7286806
MOTAIR TURBO 7286807
MOTAIR TURBO 7286809020
MOTAIR TURBO 7286809020S
Artikelen die ook passen bij het opgegeven OEM-NUMMER:
BOSCH
2 434 614 041
BU
127737
SCHLÜTTER TURBOLADER
172-08060
VEMO
V40-01-1039
FRIGAIR
0507.1842
BTS TURBO
t914366
NISSENS
85179
NISSENS
85176
BU
ABS295
MEAT & DORIA
60278
MOTAIR
335230
BTS TURBO
T914366BL
GARRETT
728680-5020S
MOTAIR
440135
MOTAIR
550143
MOTAIR
550163
MOTAIR
660155
MOTAIR
660156
MOTAIR
660157
MOTAIR
660155R
BU
127737OGR
HOFFER
6500278
DELPHI
HRX181
ABAKUS
037-014-0006
ABAKUS
037-014-0027
ABAKUS
037-014-0029
TURBORAIL
100-00262-500
TURBORAIL
100-00287-600
MOTAIR
102060
TURBO´S HOET
1103787
BU
127737RED
SCHLÜTTER TURBOLADER
166-05065
SIDAT
47.278
MOTAIR
600155
MOTAIR
600156
MOTAIR
600157
GARRETT
728680-5015S
BU
ABS472
THERMOTEC
D8X018TT
TURBO MOTOR
TG72868015
ALANKO
11900348
JP GROUP
1517402700
RTC Technicturbocharger
TTC72868015
JP GROUP
1517752110
RIDEX REMAN
2234C0417R
MONDEOX-TYPE
Turbocharger voor olie passen bij deze autotypes
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi10.20011301998 ccm4N7BA
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 TDCi10.20011301998 ccm4N7BA
FORD MONDEO III Stationwagen (BWY) 2.0 TDCi10.20011301998 ccm4N7BA
JAGUAR X-Type Sedan (X400) 2.0 D07.20031301998 ccm4FMBB
JAGUAR X-Type Station wagon (X400) 2.0 D02.20041301998 ccm4FMBB
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productwaardering

MOTAIR Turbocharger Met toebehoren, RECO TURBO-PROFI-PAKKET



Evalueer nu

MOTAIR Turbocharger Met toebehoren, RECO TURBO-PROFI-PAKKET.

INFORMATIEBOX

Kosteloze bezorging

Voor iedere bezorging met een prijs van 110 € of hoger; kosten van de artikelen
  • Turbocharger (7286809020, 7286805020S, 7286805015S, 7286805013S, 7286807, 7286806, 72868010, 72868012, 72868013, 72868015, 72868020, 7286809020S ) vervoer met POSTNORD
  • Turbocharger ( 7286809020, 7286805020S, 7286805015S, 7286805013S, 7286807, 7286806, 72868010, 72868012, 72868013, 72868015, 72868020, 7286809020S) levering met GLS
  • 7286809020, 7286805020S, 7286805015S, 7286805013S, 7286807, 7286806, 72868010, 72868012, 72868013, 72868015, 72868020, 7286809020S Turbocharger () levering met DHL
:

Veilige connectie

Manier van betalen
  • 7286809020, 7286805020S, 7286805015S, 7286805013S, 7286807, 7286806, 72868010, 72868012, 72868013, 72868015, 72868020, 7286809020S Turbocharger koop met PayPal als betaalmethoden
  • Turbocharger ( 7286809020, 7286805020S, 7286805015S, 7286805013S, 7286807, 7286806, 72868010, 72868012, 72868013, 72868015, 72868020, 7286809020S) MOTAIR koop met Visa als betaalmethoden
  • Turbocharger ( 7286809020, 7286805020S, 7286805015S, 7286805013S, 7286807, 7286806, 72868010, 72868012, 72868013, 72868015, 72868020, 7286809020S) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag - vrijdag: 8:00 - 23:00 Zaterdag: 9:00 - 21:00

LIJN VOOR CLIENTEN

+32 2 808 90 88

Adres

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Tonen op een kaart