Selecteer uw auto
Onderdelencataloog

NK Remschijf Massief, Ø: 233mm

Waarderingen (0)
Koop goedkope Remschijf 201002 (Aantal wielbouten: 4 | Minimale dikte (mm): 7,8) thumb?id=54992&lng=nl&ccf=94077797

125,87

incl. 21% BTW, Verzending
Momenteel niet in voorraad
  • Art. Nr.: 201002
  • Fabrikant: NK
  • Type:
- +
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
NK Remschijf
Remschijf details
  • Diameter (mm):   233 
  • Remschijftype:   Massief 
  • Aantal wielbouten:   4,00 
  • Remschijfdikte (mm):   9,00 
  • Minimale dikte (mm):   7,80 
  • Hoogte (mm):   77,50 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-nummer
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Artikelen die ook passen bij het opgegeven OEM-NUMMER:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productwaardering

NK Remschijf Massief, Ø: 233mm



Evalueer nu

NK Remschijf Massief, Ø: 233mm.

INFORMATIEBOX

Kosteloze bezorging

Voor iedere bezorging met een prijs van 110 € of hoger; kosten van de artikelen
  • Remschijf (201002 Remschijfdikte (mm): 9) vervoer met POSTNORD
  • Remschijf (Remschijftype: Massief 201002) levering met GLS
  • 201002 Remschijf (Gewicht (kg): 4,83) levering met DHL
:

Veilige connectie

Manier van betalen
  • 201002 Remschijf koop met PayPal als betaalmethoden
  • Remschijf ( 201002) NK koop met Visa als betaalmethoden
  • Remschijf (Diameter (mm): 233 201002) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag - vrijdag: 8:00 - 23:00 Zaterdag: 9:00 - 21:00

LIJN VOOR CLIENTEN

+32 2 808 90 88

Adres

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Tonen op een kaart