Selecteer uw auto
Onderdelencataloog

SogefiPro Brandstoffilter

Waarderingen (0)
Koop goedkope Brandstoffilter FT6040 (Uitvoering: Racor | Motorcode: OM 457 hLA, H=156mm,) thumb?id=8378170&lng=nl&ccf=94077797

71,63

incl. 21% BTW, Verzending
Momenteel niet in voorraad
  • Art. Nr.: FT6040
  • Fabrikant: SogefiPro
  • Type:
- +
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
SogefiPro Brandstoffilter
Brandstoffilter details
  • Hoogte (mm):   157 
  • Diameter (mm):   108 
  • Aansluitdraad:   1"-14 UNS 2B 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-nummer
BOMAG 5717961
FENDT FF339202060120
FIAT 2997374
FIAT 2997376
FIAT 42549295
FIAT 504272431
KHD 4291642
MERCEDES-BENZ 0004700469
MERCEDES-BENZ 0004771602
MERCEDES-BENZ A0004700469
MERCEDES-BENZ A0004771602
Artikelen die ook passen bij het opgegeven OEM-NUMMER:
MAHLE ORIGINAL
KC 374D
MANN-FILTER
WK 1080/7 x
HENGST FILTER
H7091WK10
MANN-FILTER
WK 1070 x
KNECHT
KC 374D
DT
7.24041
BOSS FILTERS
BS04-106
DT
4.62787
KOLBENSCHMIDT
50014320
SogefiPro
FT6040
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.38.047
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.38.064
BOSCH
F 026 402 798
DONALDSON
P551026
SOFIMA
S 4068 NR
FEBI BILSTEIN
103282
SIEGEL AUTOMOTIVE
SA6A0021
AUGER
78969
FILTRON
PP 967/7
DONALDSON
P954925
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productwaardering

SogefiPro Brandstoffilter



Evalueer nu

SogefiPro Brandstoffilter.

INFORMATIEBOX

Kosteloze bezorging

Voor iedere bezorging met een prijs van 110 € of hoger; kosten van de artikelen
  • Brandstoffilter (FT6040 ) vervoer met POSTNORD
  • Brandstoffilter ( FT6040) levering met GLS
  • FT6040 Brandstoffilter () levering met DHL
:

Veilige connectie

Manier van betalen
  • FT6040 Brandstoffilter koop met PayPal als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( FT6040) SogefiPro koop met Visa als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( FT6040) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag - vrijdag: 8:00 - 23:00 Zaterdag: 9:00 - 21:00

LIJN VOOR CLIENTEN

+32 2 808 90 88

Adres

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Tonen op een kaart