Selecteer uw auto
Onderdelencataloog

STARK Turbocharger Met pakkingen

Waarderingen (0)
Koop goedkope Turbocharger SKCT-1190005 (voor turbolader (art.nr.): 54359700018 | Gewicht (kg): 4,2) preview

241,10

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Wordt geleverd over 2-3 dagen
  • Art. Nr.: SKCT-1190005
  • Fabrikant: STARK
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
STARK Turbocharger
Turbocharger details
  • laadtype:   Uitlaatgasturbo 
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie:   Met pakkingen 
  • Gewicht (kg):   4,2 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-nummer
ALFAROME/FIAT/LANCI 55202637
ALFAROME/FIAT/LANCI 5860028
ALFAROME/FIAT/LANCI 5860030
ALFAROME/FIAT/LANCI 71724447
ALFAROME/FIAT/LANCI 71724552
ALFAROME/FIAT/LANCI 71724553
ALFAROME/FIAT/LANCI 93191833
Artikelen die ook passen bij het opgegeven OEM-NUMMER:
BU
126046
BU
126707
BTS TURBO
T912318
BTS TURBO
T914893
BTS TURBO
T981146
SCHLÜTTER TURBOLADER
172-06750
MAHLE ORIGINAL
009 TC 16046 000
MOTAIR
334373
BOSCH
2 430 101 793
BU
ABS036
BU
ABS218
VAICO
V40-1794
BTS TURBO
T981359
MOTAIR
440028
MOTAIR
550140
MOTAIR
660103
MOTAIR
440029
MOTAIR
335872
MOTAIR
660162
JP GROUP
1217400300
DELPHI
HRX310
DELPHI
HNX310
STARK
SKCT-1190005
TURBO´S HOET
1102096
TURBO´S HOET
1102757
BU
126046SUPERKIT1
SCHLÜTTER TURBOLADER
166-00295
SCHLÜTTER TURBOLADER
166-00305
TURBORAIL
200-00048-500
TURBORAIL
200-01953-700
TURBORAIL
900-00048-000
NISSENS
93030
NISSENS
93156
BTS TURBO
T912318BL
TURBO MOTOR
TK53039700057
TURBO MOTOR
TK54359700005
TURBORAIL
TR240
BU
126046MSK1
BU
126046RED
BU
126046SK1
BU
126707RED
BU
126707SK1
MOTAIR
104373
ALANKO
10900005
ALANKO
10900951
LUCAS
LTRPA54359880005
LUCAS
LTRPA54359880018
MEAT & DORIA
65004
AKS DASIS
085001N
AKS DASIS
085003N
RIDEX
2234C0006
STARK
SKCT-1190137
RIDEX
2234C0138
STARK
SKCT-1190156
RIDEX
2234C0157
JP GROUP
1217800210
TURBO MOTOR
PA54359700005
BTS TURBO
T914893BL
BU
126046REDSK1
BU
126707REDSK1
RTC Technicturbocharger
TTC54359880005
RTC Technicturbocharger
TTC54359880018
BTS TURBO
T912318BT
RIDEX REMAN
2234C0157R
JP GROUP
1217751210
JP GROUP
3317752210
Henkel Parts
5210035
Henkel Parts
5210199
500DOBLOGRANDE PUNTO PANDA PUNTOKA YPSILON CORSA
Turbocharger voor olie passen bij deze autotypes
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet10.2007751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet09.2009751248 ccm4169 A1.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 D Multijet10.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V05.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT Doblo Station wagon (119_, 223_) 1.3 JTD05.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet10.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet06.2009761248 ccm4199 A2.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet09.2003701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet06.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x410.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x409.2010751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet03.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet01.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x401.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet03.2012751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet04.2008751248 ccm4199 A9.000
FORD KA (RU8) 1.3 TDCi10.2008751248 ccm4169A1000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006751248 ccm4199 A2.000
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productwaardering

STARK Turbocharger Met pakkingen



Evalueer nu

STARK Turbocharger Met pakkingen.

INFORMATIEBOX

Kosteloze bezorging

Voor iedere bezorging met een prijs van 110 € of hoger; kosten van de artikelen
  • Turbocharger (SKCT-1190005 Aanvullend artikel/aanvullende informatie: 98) vervoer met POSTNORD
  • Turbocharger (laadtype: 5 SKCT-1190005) levering met GLS
  • SKCT-1190005 Turbocharger () levering met DHL
:

Veilige connectie

Manier van betalen
  • SKCT-1190005 Turbocharger koop met PayPal als betaalmethoden
  • Turbocharger ( SKCT-1190005) STARK koop met Visa als betaalmethoden
  • Turbocharger ( SKCT-1190005) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag - vrijdag: 8:00 - 23:00 Zaterdag: 9:00 - 21:00

LIJN VOOR CLIENTEN

+32 2 808 90 88

Adres

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Tonen op een kaart